Krásné a funkční DĚTSKÉ OBLEČENÍ

Individuální krejčovství

Zdravím všechny maminky s dětátkem, právě jsem se rozhodla Vám nabídnout moje služby, které se týkají ušití oblečení pro Vaše malé ratolesti! Týká se to všeho potřebného ať už čepiček či šat, stačí mě pouze oslovit a domluvíme se, co byste si přáli podle Vašeho vkusu a rozměrů Vašeho dítěte.

Budu moc ráda, pokud se se mnou spojíte a věřím že s výrobkem budete mile spokojeni.

CO MOHU NABÍDNOUT PRO VAŠE DĚTI?

Na mých webových stránkách najdete oblečení pro miminka, menší i starší děti, ale také doplňky pro maminky, nebo oblečení pro celou rodinu. Z oblečení pro malé dívky si můžete koupit vše od čelenek, čepic a nákrčníků, až po krásné šaty, kalhoty, nebo sukně. Holčičkám můžete koupit také roztomilé tylové šaty. Pro chlapečky máme také krásné dětské oblečení šité na míru, jako například košile, body, mikiny nebo pyžama. Pro maminky máme šaty, doplňky na zimu nebo pyžama. Tatínkům se zalíbí ručně šité košile či mikiny, ale i funkční a pohodlná pyžama. Kromě toho si můžete koupit populární sady máma a dcera, nebo sadu ladícího oblečení pro maminku, tatínka a dceru či syna.

Zprávy a fotky od Vás

Dnes sem si vyzvedla balicek a kdyz jsem ho otevrela cekalo me krasne prekvapeni.Pani Anna je kouzelnice 😘😘Krasne a uzasne saty nebylo to naposled co jsem saticky u pani Anny objednala ❤❤
Kateřina Švábenická
Chtěla bych moc poděkovat za Krasné šatičky. Moc doporučuji ❤️
Michaela Geyerová